Spolupracuji se svými kolegy - absolventy FAMU s dlouholetou praxí. Všichni z nás se podíleli na tvorbě hraných filmů, seriálů a dalších televizních pořadů. Máme zkušenosti s hranou i dokumentární tvorbou. Natáčíme s profesionální technikou v HD a UHD rozlišení. Složení a velikost štábu, stejně jako použitá technika závisí na výši rozpočtu, umíme točit s nízkým i vysokým rozpočtem. Zpracování natočeného materiálu probíhá v nelineárních střižnách a vždy zahrnuje barevné korekce, tvorbu titulků, grafiky a export do požadovaného formátu. Zvuk upravujeme a mícháme ve zvukovém studiu, aby splňoval přísné parametry pro televizní vysílání. Dokážeme zajistit český dabing i namluvení kometáře v cizím jazyce rodilými mluvčími. Při výběru herců pro dabing a natáčení krátkých hraných filmů spolupracujeme s hereckou agenturou. V postprodukci používáme hudbu ze světových knihoven s vyřešenými autorskými právy. Přesto, že dokážeme natočit i dlouhometrážní filmy, specializujeme se zejména na kratší projekty:


Dokumentární filmy, reportáže
Točíme krátké a dokumentární filmy se stylizovaným obrazem a mnohovrstevným zvukem s přirozenými atmosférami, ruchy a scénickou hudbou. Nebráníme se klipové montáži na hudbu pokud je to zapotřebí, ale rádi pracujeme s přirozeným rytmem scény uvnitř záběrů.
Vzdělávací filmy
Máme za sebou tématické pořady především z oblasti medicíny. Pro kardiologickou kliniku FN Motol jsme natočili řadu krátkých filmů o unikátních operacích, které byly určeny pro vzdělávání studentů. Pro další vzdělávání lékařů a sester jsou určeny pořady, které točíme pro společnost Pears Health Cyber, tvůrce projektu EUNI - elektronická univerzita.
Reklamní spoty, videoklipy
Hrané i dokumentární snímky, realizované v ateliéru i v plenéru. Vytvoříme obrázkový storyboard, navrhneme vhodnou technologii natáčení. Zajistíme pronájem ateliéru, světel, jeřábu, používáme kamerovou jízdu, steadicam, časosběrné snímání i letecké záběry. Vytvoříme grafiku a počítačové efekty, vyrobíme cizojazyčné mutace.