Ordinace v růžové zahradě 2 - hlavní kameraman (režie J. Věrčák, J. Pecha, M. Issa, M. Kleis, I. Macharáček, P. Zahrádka, V. Balko, J. Chlumský, J. Rezková, M. Pivoňková) 2009 - 2016
Český televizní seriál z prostředí kamenické nemocnice. Vysílán je v pravidelném úterním a čtvrtečním slotu od osmi hodin a 20 minut v prime time na TV Nova. Ordinace je nejsledovanějším seriálem v České republice, díly seriálu dříve sledovaly průměrně 2 miliony diváků.

Doktoři z Počátků - hlavní kameraman (režie M. Pivoňková), 2013
Televizní seriál z lékařského prostředí malebné české vesničky. Jedná se o spin-off seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Seriál Doktoři z Počátků běžel na obrazovkách TV Nova v ponděli ve 20:20.

Po hlavě do... - hlavní kameraman (režie M. Bystroň), 2006
Co se stane, když třináctiletý kluk se zamiluje do své spolužačky a přivede ji do jiného stavu...
Co se stane, když jeho matka, kazatelka křesťanského sboru, se zamiluje do ženy, které zachránila život...
Co se stane, když jeho otec, profesionální zabiják, se zamiluje do sice těhotné, ale atraktivní manželky skotského gangstera...

Cabriolet - hlavní kameraman (režie M. Bystroň), 2001
Nízkorozpočtový komorní příběh vztahu mladého hudebníka, ktery se živí jako popelář, a traumatizované dívky, kterou "najde na smetišti". Film, natočený digitální technologií, se soustřeďuje na vykreslení atmosféry vznikajícího milostného pouta a především na intimně autentické zachycení jeho protagonistů. Důležitou součástí příběhu jsou písně hudebníka Ivana Krále. Film získal cenu za debut na Finále Plzeň 2001.

Videoklipy - režie, kamera, 2002 - 2010
Videoklipy se v Čechách točí pro radost.